O NAS

photo_2022-03-30 20.50.32

Mikołaj Jermołow – jest Prezesem ZUBR Company Sp. z.o.o. 

Działa w branży budowlanej od ponad 15 lat. Ukończył studia na Wydziale Zarządzania i przedsiębiorczości Uniwersytetu w Europie.

Jego największą pasją jest prowadzenie biznesu i zaspokajanie potrzeb konsumentów.

Mikołaj interesuje się także nurkowaniem, uwielbia pejzaż morski i aktywny wypoczynek.

tomashevich

Damian Tomaszewicz jest głównym i wiodącym projektantem, architektem, posiada również wykształcenie artystyczne.

Uosabia intelektualną ciekawość z talentem do integracji kulturowych, duchowych i środowiskowych wartości i aspiracji, tworząc innowacyjne pomysły.

Studiował sztukę, architekturę i Urbanistykę w Europie i Stanach Zjednoczonych. Jego 20-letnie doświadczenie w pracy nad szeroką gamą projektów jednostek publicznych i prywatnych pokazuje potwierdzoną zdolność do oferowania holistycznych i trwałych rozwiązań projektowych.

Przez ponad pięć lat pracował jako badacz i praktykujący w dziedzinie konserwacji zabytkowych kościołów. Jego badania i doświadczenia opierają się również na ciągłym badaniu Sztuki Użytkowej, filozofii, kultur wschodnich i zachodnich, które również wpływają na jego podejście do projektów architektonicznych. Studiował architekturę Na California State University.

Do momentu założenia tej firmy współpracował ze znanymi architektami, m.in. Walter Carlson AIA, FAIA, Gensler & Thompson, Stainback & Assos. Damian Tomaszewicz jest bardzo wrażliwy na kwestie ochrony środowiska, ochrony życia, kultury i sztuki.

polonskiy

Jerzy Poloński – konstruktor, projektant. 

Jerzy Poloński posiada  wykształcenie w zakresie projektowania budowlanego w Europie. Ma ponad 12-letnie doświadczenie jako projektant i inspektor budynków, budowli, dróg i mostów.

Jest partnerem firmy od ostatniej dekady i zawsze z powodzeniem współpracuje ze wszystkimi uczestnikami przepływu pracy w celu osiągnięcia konsensusu.

Osobiście zaangażowany w większość projektów firmy, dzięki czemu każdy projekt wykorzystuje jego doświadczenie i wiedzę.

Jego możliwości projektowe obejmują wysokiej klasy projekty mieszkaniowe, administracyjne, komercyjne, edukacyjne i wielofunkcyjne w Europie, a także adaptacja projektów.

    Zostaw wiadomość, skontaktujemy się z Tobą:
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę ZUBR Company z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę ZUBR Company z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej.