design

PROJEKTOWANIE BUDYNKÓW I BUDOWLI I NIETYPOWE ROZWIĄZANIA ARCHITEKTONICZNE

Architektura

ZUBR COMPANY Sp. z o. o. od ponad 12 lat specjalizuje się w projektowaniu wysokiej jakości mieszkań, wielofunkcyjnych kompleksów mieszkaniowych i projektów komercyjnych. Doświadczenie obejmuje również planowanie, projektowanie architektoniczne i koncepcyjne, opracowywanie dokumentacji budowlanej, projektowanie wnętrz, projektowanie graficzne.

Architektura wnętrz

Sukcesem naszej pracy jest planowanie architektoniczne, odgrywające praktyczną rolę projektową w architekturze wnętrz. Przestrzeń wewnętrzna wymaga starannej analizy pomieszczeń, przepływu światła i powietrza, badania charakteru ludzi, zainteresowań, filozofii życia i przekonań.

Urbanistyka i planowanie

ZUBR COMPANY Sp. z o. o. wykonuje analizy terenów, studium wykonalności, analizy środowiskowe i adaptacje do krajobrazu miejskiego.

Oferujemy kompleksowe projektowanie, które obejmuje pracę przedprojektową, opracowanie koncepcji obiektu, projektowanie, uzyskiwanie pozwoleń na budowę oraz wykonywanie nadzoru nad realizacją budowy.

BIM dla zarządzania obiektami i kosztorysowania

Dzięki wykorzystaniu BIM – modelowania ZUBR COMPANY Sp. z o. o. jest w stanie stworzyć unikalne koncepcje projektowe, schematy strukturalne i wydajne systemy budynków, które są zrównoważone i wzajemnie połączone, a wszystko to w jednym modelu. Usługa ta zapewnia nowy poziom wygody dla klientów, oszczędzając ich czas dzięki natychmiastowym poprawkom projektu i ciągłemu przepływowi pracy w zakresie projektowania architektonicznego, urbanistycznego, wnętrz i krajobrazu.

Specjalizujemy się w projektowaniu budynków mieszkalnych, administracyjnych, produkcyjnych i magazynowych.

Również specjaliści naszej firmy opracowują projekty przebudowy, rozbudowy, projekty rozbiórki i demontażu budynków i budowli.

Nasi doświadczeni projektanci pomogą zrealizować pomysł, a także oferują optymalne rozwiązania techniczne i ekonomiczne. Łącząc funkcjonalność ze stylem i ekonomicznością, przygotują odpowiedni projekt i poprowadzą przez cały proces budowy – od koncepcji przedsięwzięcia i opracowania projektu, do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

    Zostaw wiadomość, skontaktujemy się z Tobą:
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę ZUBR Company z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę ZUBR Company z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej.